Kiyovo | Korea

Hakkımızda

Güney Kore'den Türkiye'ye

Kiyovo Kozmetik Ürünleri Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi ve grup şirketleri olarak 2019 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur.

Kiyovo kurulduğu günden itibaren K-Beauty’nin (Güney Kore kozmetiği) Türkiye’de öncü ve lider firmalarından olmak hedefiyle yoluna çıkmış olup, bu hedefe doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Kiyovo bünyesinde 25’den fazla Güney Kore menşeili kozmetik markası bulunmaktadır. Türkiye pazarında bu markaların tanıtımı, satışı, dağıtımı gibi tüm yönetimleri, operasyonları Kiyovo tarafından yürütülmektedir.

Distribütörlüğünü yaptığı 25’den fazla Güney Kore markasının ürünlerini; Kozmetik marketlerde, eczanelerde, ecza depolarında bayiler ve son kullanıcılar için satışa sunmanın yanı sıra, Estetik Merkezlerine, Güzellik Salonlarına ve SPA’lara, uygulamalar esnasında kullanılması için satışını yapmaktadır.

Tüm markaların ürünleri, grup şirketlere bağlı Lagoom firması tarafından yönetilen www.kbeauty.com.tr ve www.lebodyturkey.com e-ticaret siteleri ve Amazon, N11, Trendyol gibi popüler pazaryeri siteleri üzerinden online ortamda satışa sunulmaktadır.